SOS. Hogy kell ezt? (Többi lent)


53° 28'÷ 27° 45'


Lètszi segitsetek!


Hogy kell ezt kiszámolni?????


A válaszokat előre is köszi.



2016. szept. 10. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
SOS
2016. szept. 10. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
SÓS
2016. szept. 10. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

53° = 53 * 60 = 3180’

53° 28' = 3180 + 28 = 3208’

27° = 27 * 60 = 1620’

27° 45' = 1620 + 45 = 1665’


3208 : 1665 = 1,92672672673 ≈ 1,9267

2016. szept. 10. 19:07