Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Számviteli mérlegséma értelmez...

Számviteli mérlegséma értelmezése erre hol találok valami példatárat?

Figyelt kérdés

Számvitel órán vettük a mérlegsémát, levelezős suliban, -alapvetően nem ilyen irányú lesz a végzettségem de van ilyen tantárgy- sajnos nem tudtam az óra végéig maradni de amin ott voltam is kicsit kínai nekem elég nehezen értem meg.


Van esetleg valahol egy részletes, köznyelvi megfogalmazású értelmezés? Ahol pl. le van írva konkrét példákkal hogy egy vállalkozás mérlegében adott pontokba milyen tételek kerülhetnek-,



Köszönöm előre is



#mérlegséma
2016. szept. 12. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]



egy ilyet találtam ez mennyire lehet hiteles? :P

2016. szept. 12. 11:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az oldal teljesen jó, meg konyhanyelven is elmagyarázza az egyes sorokat. Ha valami kérdésed van, akkor írhatsz.
2016. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :)


Lehet hogy élek majd a lehetőséggel ;)

2016. szept. 14. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!