Rionen kérdése:

Hogyan van erre a logikai szita?

1-100 memnyi olyan szàm van ami nem osztbató sem 2-vel, sem 3-al sem 5-el sem 7-el. Ha vègig lejátszom megmarad , hogy 22, de a logikai szitàval nem 100-100:2-100:3-100:5-100:7+100:6+100:10+100:14+100:15+100:21+100:35-100:30-100:70 de az úgy 24. Nem jövök rà mièrt...

2016. szept. 19. 12:28
 1/2 Fibonacci ***** válasza:

Még

- [100/42] - [100/105] = - 2 - 0 = -2

kellene.

Persze a [100/105] tényleg mellőzhető.

2016. szept. 19. 12:49
 2/2 A kérdező kommentje:
A csidi csudiba az tènyleg kimaradt. Kössz
2016. szept. 19. 14:00