Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Töri házi megfejtését valaki?...

Töri házi megfejtését valaki? Több lent.

Figyelt kérdés

Csepela Jánosné 8.-as töri mf. 8./4.


Feladat:

Hogyan biztosította a Szovjetunió kizárólagos uralmát a megszállt országokban?

Kiszorították ........ , feloszlatták ......... , ......... rendeztek.


Előre is köszönöm annak a segít! :)



2016. szept. 19. 18:14
 1/8 chtt ***** válasza:

gugli a barátod... rögtön az első találat :)

[link]

2016. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legböszmébb Feri ***** válasza:

Nem tudom, ki ez a nő, aki a gazdája nevét hordja, de el ne hidd ezt a sok baromságot.

A helyes válasz: egy sokmilliós hadsereggel. Azzal bizony.

2016. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.válaszoló, képzeld el, itt én is megnéztem, de ez nem a 2016/2017-es tanévi anyag. Nem azok a feladatok, amik az én mf-mbe vannak.
2016. szept. 20. 19:54
 4/8 chtt ***** válasza:

Sajnálom, én csak segíteni akartam.

Az 50. oldal alján ez a mondat olvasható:


6. Kiszorították a polgári politikusokat, feloszlatták a polgári pártokat, egypárti választásokat rendeztek.


Nem értek hozzá. Gondolod, hogy 2016/2017-ben más a válasz erre a kérdésre, mint a korábbi tanévekben?

2016. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 50.-en. Én meg addig nem lapoztam el. Végülis órán kijavítottuk, és tök mást fogadott el a tanár, szóval mindegy is...
2016. szept. 22. 15:18
 6/8 chtt ***** válasza:
Lehet, hogy neki sincs meg a megoldókulcs :DDD (töritanárként kérdem, megosztanád, mégis mit fogadott el a jó válasz helyett?)
2016. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vicces lesz: Nem tudtam leírni, mert mire előszedtem azt a rohadt zöld tollat, addigra elmondták a mondatot, utána meg az okos fejemmel elfelejtettem elkérni valakitől. Tessék nekem gratulálni!
2016. szept. 23. 18:54
 8/8 chtt ***** válasza:
Sebaj, sok mindent nem vesztettél. Csak a dogában ne legyen benne. :D
2016. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!