Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tegyek ebben az esetben?...

Mit tegyek ebben az esetben? (magántanuló vagyok) Többi lent

Figyelt kérdés
Magántanuló vagyok szeptember elseje óta és az iskolában van több magántanuló is. Sajnos nincsen velük kapcsolatom,így nem tudom megkérdezni tőlük,hogy hogyan kapják meg a házifeladatokat. Sajnos az osztálytársaimra nem lehet számítani az ostzályfőnököm lepasszolja(azt mondja ,hogy ő nem tud vele mit kezdeni)!Segítsetek légyszives ,hogy ilyenkor kinek a kötelessége elküldeni (a házit stb.) vagy az iskolában kihez tudok fordulni.Válaszotokat előre is köszönöm :)

2016. szept. 21. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy kinek a kötelessége, azt nem tudom, de ha a szüleid bemennek személyesen(!) beszélni az ofőddel, hogy ez a probléma, biztos tud segíteni. Ha más nem, akkor elkérhetitek a magántanulók elérhetőségét, így felvehetitek velük a kapcsolatot. Gondolom ők is e-mailben kapják vagy digitálisan, így kb 2 perc azt átküldeni Neked is.

2016. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

[link]

Szia, itt van pár info a magántanulókról, hátha segít.

Ha nem szakvélemény alapján lettél magántanuló, hanem a szüleid kérték, szerintem az lesz a megoldás, amit az egyes javasolt: szülők menjenek be, beszéljenek az ofővel, kérjék el a többi magántanuló elérhetőségét, aztán kérdezzétek meg őket, hogyan boldogulnak. Ha az ofő lepasszol, forduljatok az igazgatóhoz, ő a soron következő a "hatalmi" láncban. :)

Sok sikert!

2016. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom!!! Rendesek vagytok:)Ment a zöld mindenkinek!
2016. szept. 21. 12:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, írtam az osztálytársaimnak nem válaszoltak, a szüleim írtak az igazgatónak szintén nem válaszolt. Mit tegyek mert így soha nem fogom megkapni a házit :( Légyszi segítsetek. Előre is köszi :)
2016. szept. 21. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
~4 óra alatt nem válaszolt senki, nem dől össze a világ. Ezért célszerű személyesen felkeresni az ofőt/igazgatót, mert akkor mindenképp történni fog valami.
2016. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!