Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki (aki jól tud angolul)...

Valaki (aki jól tud angolul) segítene nekem lefordítani a lent lévő szöveget?

Figyelt kérdés

Ünnepek

Nálunk, Magyaroknál, legfontosabb ünnepünk a karácsony. A karácsony a szeretet ünnepe. Ilyenkor az egész család összegyűlik és egymást ünneplik. Sok finomság kerül az asztalra és rengeteg ajándék a karácsonyfa alá. Ezt az ünnepet December 24.-én tartjuk. A másik legfontosabb ünnepünk az Újév. Ezen a napon búcsúztatjuk az évet és örömmel fogadjuk a következőt. Itt összegyűlik mindenki és hangos zenével, sok itallal és sok ennivalóval vágunk neki az estének. 0:00kor meghallgatjuk a magyar himuszt és utána pezsgővel folytatódik az este. Amikor valakinek születésnapja van, szintén az előző évét búcsúztatják, és kívánják hogy még kétszer-háromszor ennyi ideig éljen.


2016. okt. 10. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lefordítod utána ellenőrizzük hogy helyes-e de nem fogjuk helyetted megcsinálni a házidat.
2016. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem házifeladat..hanem tétel. Es az angol tanár mondta hogyha nemtudjuk lefordítani kérjünk segítséget. Én meg máshonnan nemtudok segítséget kérni.😒😒
2016. okt. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!