Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha beszél valaki angolul,...

Ha beszél valaki angolul, segítene nekem? SOS

Figyelt kérdés
"Commitment is act not an word "(vlm olyasmi hogy az erkölcsössèg egy tett èn nem szavak) erről kellene írni egy rövid esszèt, fogalmazást, csak nem tudok angolul , ès ha lenne valaki aki segítene azt megköszönnèm.

2016. okt. 27. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

*Commitment is an act, not a word.


1. Érdemes lenne kiszótárazni az ismeretlen szavakat, hogy legalább értsd, hogy miről kéne írnod. (Nem, nem az erkölcsösségről.)

2. Ha nem tudsz angolul - és nem is kell tudnod angolul -, akkor nem kapsz ilyen feladatot.

3. Ha ilyen feladatot kapsz, akkor valószínűleg tanultál (vagy legalábbis tanítottak) eleget ahhoz, hogy meg tudd oldani.

4. Ha nem tudod megoldani, és valaki megoldja helyetted, teljesen nyilvánvaló lesz, hogy nem te írtad, és ugyanolyan következménye lesz, mintha nem adtál volna be semmit.

5. Ha megírod az esszét legjobb tudásod szerint, akkor biztos lesz itt olyan ember, aki kijavítja benne a hibákat.

2016. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az utolsó szóig egyet kell értenem.
2016. okt. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát , ezzel sajnos èn is egyet kell èrtenem, megoldottam nagy nehezen ahogy tudtam..:/
2016. okt. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!