Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek mit kellene bele...

Szerintetek mit kellene bele írnom?

Figyelt kérdés
Angolból azt a feladatot kaptuk, hogy a Family tételt dolgozzuk ki. Ez eddig oké. De aztán jött a bekavarodás, egyik azt mondta a saját családod jellemezd, másik azt, hogy az átlag magyar családokat. Mivel ez érettségi tétel én úgy gondolom, hogy a sajátomat kell jellemezni (javítsatok ki ha nem, még messze állok ettol), mert a családokat általánosságban a nyelvvizsgán kell, ahogy hallottam. Segítsetek nekem kerlek titeket, mirol irjak, mert már teljesen bezavarodtam és fogalmam sincs. Elore is koszonom szepen a valaszaitokat

2016. nov. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen általánosságban bevezeted a témát, majd kitérsz arra, hogy nálatok, hogy van.
2016. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a saját családodról is kell tudni beszélni, de főleg az általánosságra kíváncsiak, például milyen családformák vannak (kiscsalád, nagycsalád, szülők elválnak, azonos neműek, stb), több generáció együtt élése (előny+hátrány), család/karrier szembeállítása, ilyesmik.
2016. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudni kell beszélni a saját családodról, meg a családokról általában is.

Nem ugy lesz érettségin, hogy kihuzol egy tételt pl.:family es akkor beszélnek kell róla..

A tanár lehet kérdez hogy neked milyen a családod, de ha mondjuk egy képleirasban kapod meg akkor általánosságban is tudni kell.

2016. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy erettsegin mas lesz.. de ha azt mondta, hogy a "My family" tetelt dolgozzuk ki, akkor en ugy gondolom, hogy a sajat csaladomrol kell irni. Az erettsegitol meg messze allok picit, hiszen csak 10.-es vagyok meg, igy egyenlore csak probalgatjuk a teteleket:)
2016. nov. 6. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy "my family" a cím ... csak azt írtad hogy "Family" - kérdésben ...
2016. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!