Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig: valaki?

Légy jó mindhalálig: valaki?

Figyelt kérdés
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig.Valaki röviden össze tudná foglalni a könyv tartalmát? (tudom hogy elolvashattam volna stb., de nem volt rá időm):) (acelsziv nevű felhasználó kíméljen, köszönöm!:) )

2016. nov. 17. 18:15
 1/5 barni1122 válasza:
93%
Ha gyökér vagy elolvasni, akkor legalább arra vehetnéd a fáradságot, hogy rákeress a google-on.
2016. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyere máskor is😇
2016. nov. 17. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha majd dolgozni fogsz valahol, a főnöködnek is azt mondod, hogy nem volt rá időd?
2016. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 acelsziv ***** válasza:
45%

Hehe. Kezd hírem lenni itt az oldalon :D

De mások már megírták az én beszólásomat is te lusta disznó, szóval én már nem is csesztetlek. Majd anyádék csesztetnek a karó miatt helyettem is.

2016. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marci507 válasza:
100%
Tartalom: a kisfiú cselekedetei: bőg,fut,szomorkodik, stresszel, bőg,bőg,fut,pityereg,fél, dögunalom az egész, és ez tényleg csak erről szól :(
2016. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!