Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Bológia órára kellene csinálno...

Bológia órára kellene csinálnom egy bemutatót, ötletek?

Figyelt kérdés

Bioszra minden félévbe kell csinálni egy projektmunkát, általában ppt-n szoktuk. 8. osztályhoz kapcsolódó tanagyag kell, hogy legyen (emberi test), és nekem ötletem sincs. Mivel már itt a nyakunkon e félév vége, és én nem akarok rá 1-est kapni, szeretnék ötleteket.

A válaszaitokat előre is köszönöm.

F/14



2016. nov. 22. 15:15
 1/5 anonim válasza:
És milyen hosszúnak kell lennie? Mik a formai követelmények? Ezt úgy kell megcsinálnod, hogy pl. kiválasztod azt, hogy: "Az emberi agy" és arról írsz valamit? Ha ezekre válaszolsz, megpróbálok ötletet adni, de így még nem egészen tiszta, mit is kéne csinálnod... :)
2016. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na, hát kb. 10 percben kellene, hogy beleférjen, és úgy szoktuk csinálni, h ppt-be összeszedjük ilyen pontokba, és még képeket is teszünk, és ezt részletesen kifejtjük.

Önállóan kell tudni, előadni az osztálnak, és az osztálytársaknak. És igen, ilyen, h kiválasszuk pl. az agyat. :)

2016. nov. 22. 16:50
 3/5 anonim válasza:

Oké, gondolkodom...próbálok valami ötleteset kitalálni. Tudod nagyon szeretek kiselőadást tartani, igaz, még csak 7.-es vagyok, de már "tapasztalt" az ilyenekben :)

De amint valami eszembe jut, írok :D

13/l

2016. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem az egyik lecke előadása a cél, szóval valami emberi testes érdekesség, vagy hasonló. Mit szólsz a fájdalomcsillapításhoz, dohányzás káros hatásai, szklerózis multiplex, epilepszia, izomláz, cukorbetegség (és inzulinrezisztencia), vérszegénység, albinizmus, színtévesztés, klónozás, heterokrómia, Humán Genom Program, fogak egészsége, Semmelweis Ignác, C-vitamin? Most ezek jutnak az eszembe, amik kapcsolódnak az anyaghoz, és lehet belőlük előadást tartani.
2016. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszii
2016. nov. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!