Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Informatikából power pointos...

Mark9111 kérdése:

Informatikából power pointos bemutatót kell csinálnom arról hogy mit változtatnék meg az informatika érettségiben, mi az info. érettségi következménye!?

Figyelt kérdés
Kinek hogy és mi tetszik/nem tetszik az informatika érettségiben? (mi volna az amit megváltoztatnál rajta és miért?, mi külömbözik az ez évi info. érettségi és az ez elötti évekbeli info. éretségiben?)

2013. máj. 7. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az access-nek és emelten a programozásnak van értelme. Semmi másnak nincs. Eleve a törzsanyag összetétele rossz. Informatika szakra jártam, de eszméletlen mennyiségű word és excel feladatot meg kellett oldanunk, de minek? Mert az érettségin megkövetelték. És azon kívül? Most az egyetemen informatikát tanulok, de abszolút semmi előnyét nem látom a középsulis szenvedésnek.
2013. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen így igaz, gyakorlatilag alap szintü titkárnő kébzésnek lenne maximum jó (csak power point,word,excel)
2013. máj. 14. 09:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Powerpoint-nek a word-nek egyáltalán nem láttom az értelmét. Annak meg főleg nem, hogy a word a legtöbb pontos.


A frontpage még ok, de annak se sok.


Ha nagyon akarnák a prez.re és a szövegszerk.re adnám a legkevesebb pontot. /az lennének a 15pontosok/ És az Acces a legtöbb.


Mindenki azért nyavajog körülöttem, hogy milyen nehéz az acces. Pont azért kéne sok pontosnak lennie. Mindenki ott rémíszgetett engem és az a legkönnyebb.

2013. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!