Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van egy köröm azt hogy kell...

Van egy köröm azt hogy kell fel osztani 36 pontra úgy hogy a 36 és az 1-es pont egybe essenek?

Figyelt kérdés
Ütés mérésnél kördiagramba kell ábrázolni a kört. Ezt 36 ponton kell lemérni úgy hogy az A1 ben kezdem és a A36 egybe esik a A1 el. Ezt hogy kell felosztani akkor ?
2016. nov. 29. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Beírod excelbe az adatokat, és két kattintással csinálsz belőlük egy kördiagramot, az nem jó?
2016. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha leírod hogy kell , megcsinálom.
2016. nov. 29. 17:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem jön ki úgy se
2016. nov. 29. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, szóval nem olyan szokásos kördiagram kell, más értem.

Szóval írd be Excelbe egymás alá az adatokat A1-A36 közé, majd jelöld ki őket! Ezután felül "Beszúrás" fül, és a "Diagramok" rész alatt van olyan, hogy "Egyéb", arra kattints, majd a felugró részben alul a "Sugár" részen belül az első diagramtípus. Szerintem ez lesz az, amit te keresel.

2016. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így sem jó. A kordináta rendszer függöleges szakaszának a felső pontján van az 1 es az alsón a 18 as , a vizszintes vonalon meg a 9 és a 27 es pontok vannak.És az 1 es pontban van a 36 os pont. Ez körübelül sehogy sem lehet megcsinálni.
2016. nov. 29. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Két adatot egy helyen feltüntetni hülyeség, és értelmetlen.
2016. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mind egy rájöttem így utólag hogy nincs kordinata rendszer csak bezavart az hogy hengerességet is kell mérni.
2016. nov. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!