Kémia házival kis segítség? Egy feladat csak


Külföldön tanulok és órán is alig értem mit mond a tanár, így a házikkal mindig szenvedek. ezt a táblázatot kéne kitölteni (már össze vissza firkáltam, de fogalmam sincs hogy jó-e):


[link]


2016. nov. 30. 03:14
 1/1 Arp Du ***** válasza:
100%

1.sor x=1*9 g/L / 58,5 g/mol = 0,154 mol/L ezt írtad?

szerintem hibátlan

2.sor glükóz M= 54g/L / 180g/mol = 0,3 mol/L

többi szerintem hibátlan

az utolsó sort javíthatnád: 0,1 / 1 / 100

és emiatt a molarity más

2016. nov. 30. 20:58