Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen egyedi megoldással...

Milyen egyedi megoldással csináljam, hogy maximális pontot kapjak?

Figyelt kérdés

A suliban van egy ilyen verseny féle. Minden 8.-osnak van egy csapata és velük kell különböző feladatokat megoldani.

Ez még durván 1 hónap múlva lesz, de vannak előzetes feladatok. Ez az egész a foci vb-ről fog szólni. (amiről én szinte semmit sem tudok :S)

Az egyik feladat, hogy csináljunk egy tablót egy megadott ország jellegzetességeiről (kaják, nevezetességek stb.)

Aztán csinálni kell még egy tablót, azt pedig a focicsapat jellemzőiről (csapattagok meg minden amit csak tudni kell róluk)

Valljuk be, a csapatom elég béna, úgyhogy a rendes feladatoknál nem sok esélyünk van, ezért itt maximális pontot kéne szereznünk. Szerintetek hogy oldjam meg? Milyen egyedi megoldásokkal? Nem akarok beégni, tőlem elég sokat várnak :S


14/L


2010. máj. 1. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
segíteni ugyan nem tudok, de fogadd együttérzésemet. nem irigyellek. :S
2010. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én otthagynám a francba amíg lehet. Biztos fáradoznék ilyen felesleges dolgon, mikor még béna is a csapat, és nincs is sok esély nyerni. Főleg ha a foci vb-ről szól amihez közöd nincs.
2010. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát legszivesebben én is hagynám a fenébe de kötelező -.-"

Az osztályfőnököm meg egy házsártos vénasszony és így is utál...

2010. máj. 1. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajjjjj istenem. Figya. Június végén úgyis ott hagyod a pics@ba az általánost, ne görcsölj ezen. Lány vagy, mit kéne neked a fociVBről tudni? Én is lány vagyok és marhára nem érdekel a foci és a fociVB. Csináljatok valamit, hogy ne szólogasson be a nő, ha béna a csapatod meg téged se érdekel, akkor úgyis tökmindegy.
2010. máj. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 czibles ***** válasza:

nevezd ki magad csapatkapitánynak és oszd szét a feldatokat a többiek között, te meg felügyeld őket és majd ők megcsinálják.

ha meg nagyon dolgozni akarsz, akkor meg vállald el azt a részt amikor az országokról kell adatokat gyüjteni. ennek semmi köze a focihoz, ezt illene tudni megcsinálnod.

( [link]

2010. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi olyan nehéz ezen?

beírod a google-ba, kimásolod (ha van benned némi szorgalom is, akkor kicsit átírod) és kész

melyik országról kell gyűjteni?

2010. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nem értitek...nem az adatok keresésével van bajom...

Hanem h. TABLÓT/PLAKÁTOT kell csinálni, és ahhoz kértem ötleteket. Hogy milyen egyedi megoldásokat használjak...

2010. máj. 2. 10:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az ország meg Ghána
2010. máj. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!