Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az angolt nem értem mert most...

Az angolt nem értem mert most kezdtem csak el Német nyelvről hirtelen Angolt tanulni de egyáltalán nem értem és ameddig felzárkózok jó jegyek kellenének valakit seígtene? "Thanks"

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. dec. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nem is fogod megérteni...

A jó jegyekkel csak magadat, a tanárodat és a szüleidet fogod becsapni és senki sem fog időben ráébredni a problémára. Ha tényleg nulla tudással ide raktak (ami persze nem egy magas szint, de nulla tudással igen), akkor a szüleidnek és a tanárodnak is meg kell értenie, hogy ez nem fog menni így. Sürgősen keresni kell egy magántanért és felzárkózni.

2016. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem de remélem megtudod érteni hogy erős gimibe járok ahol nincs mese és nulla ponttal mit kezdjek a továbbiakban kijavítani is nehéz lesz.
2016. dec. 10. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátom. Ahogy látom, te a magyart sem érted.
2016. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű 51%-os sz*r, alpári emberrel leállok vitatkozni te szerencsétlen, Magyarként neked könnyű dumálni de ha rosszul fogalmaztam:Ich bin in Deutschland.(Német vagyok)
2016. dec. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!