Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki ki tudná nekem ezeket...

Valaki ki tudná nekem ezeket számolni?

Figyelt kérdés
[link]

2016. dec. 20. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csinálod meg a házit, soha nem fogod megtanulni ezeket a dolgokat. Mit fogsz így csinálni dolgozatnál?

Azért ez egy egyáltalán nem nehéz feladat.

2016. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol akadtál el?

Ha lemásolod a megoldást az nem segítség.

2016. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik rész nem megy? Írd le, eddig mit próbáltál, és szívesen rávezetünk a megoldásra. Talán még a szádba is rágjuk, ha kerül valaki elég jószívű. De nem, ne várd el, hogy mi ide leírjuk, és te lemásold. Nincs értelme.
2016. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
80%
Én felírtam a Kirchoff-egyenleteket, majd Gauss-elimináltam. Sikerült.
2016. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tom Benko: Akkor szerintem túlkomplikáltad. A párhuzamosan kötött ellenállásokon levő feszültségekről mit tudunk (Kérdező, ez neked is szól, ez a feladat kulcsa, és azért nem írom le, hogy magad gyere rá)? Ezután pedig az Ohm-törvény is megoldja, matematikailag egyszerűbb, ezért én inkább így csinálnám.
2016. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
@6: Tudom, direkt.
2016. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!