Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelemből mit irjak...

Történelemből mit irjak bevezetőül és befejezésként?

Figyelt kérdés
A róma... ez a cim.Mindent leirtam de kell irni bevezetést és befejezést amire nem tudom mit irni! A BEVEZETÉS pl azt még nagyából tudom... leirom röviden amit 10 oldalba irtam ,de a befejezésre mit kellene irni? Segitenétek?
2010. máj. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A befejezéshez a saját véleményedet írd azzal kapcsolatban amiről írtál.
2010. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Egyet tanulj meg. A történelemben sosem érdekli senkit a véleményed, tehát ilyen szó kemény hiba, ha "szerintem, feltételezném"... stb szavakat használsz. Bevezetést minden esszében így kezdünk: Előzmény és helymeghatározás. --> 1. ÉVSZÁM / SZÁZAD, 2. HOL, 3. MI? (A feladatnak megfelelően). Tegyük fel neked a római principátus bemutatása feladatod. Kr. e I. században a Római Birodalomban válság jelentkezett a bla - bla - bla miatt... És így tovább.
2010. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja és a befejezés. Oda az esszédnek az összegzése, a végeredmény kell, esetleg kitekintés a jövőbeli hatására. Az előző példát követve: Augustus császárságának hála, még sok dinasztiákon keresztül császárok uralkodtak a Római Birodalomban egészen a dominatus rendszeréig.
2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


igaza van az előttem szólónak.. én valamiért úgy gondoltam magyarról van szó.. vagy nem is tudom.. de rossz az amit írtam.

2010. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Elejére Romolusz végére nem tudom bocs,talán pár szót a pedofil pápákról?
2010. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!