Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Irodalom házi. Szerintetek ez...

Irodalom házi. Szerintetek ez már megér egy 2-est?

Figyelt kérdés

A szünetben kellet egy verset írnunk a téma bármi lehetett én ezt írtam:


Tomboló vihar!


Hirtelen támadt fel,

Nem tudtam, hogy jön

Éreztem, valami nincs rendben

De azt hittem ezt csak elképzeltem.


De mikor jobban éreztem

közeledik felém az ismeretlen

Idegen érzés....


Hirtelen támadt fel,

a vihar

Szívemet elkapta

s vitte tovább

Szárnyaltam hisz

boldog lettem !


A forró tűz

már nem tombolt.

Eloltani nem kellet,

de elképzelem, lefagyott

a szívem s

nincs több érzelem

Mint vihar után a csend,

úgy múlt el,....

ez az érzés...

Remélem nem lesz többé fájdalom,

nem kell többé bántanod!

A válaszokat előrre is köszönöm :)



2016. dec. 28. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hanyadikos vagy, bár én nem adnék egyest egy diákomnak sem versre. Nem borzalmas, de azért nem is a legjobb, szerintem.
2016. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

8.-os

Ez valaki le tudja fordítani angolra(ne forditoval pls)

2016. dec. 28. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lesz, a lényeg, hogy csinálj mindenképpen valamit, nem baj, hogyha nem lesz fullos, csak legyen mit a tanárnak felmutatnod, mert a nullára tutira egyest ad, de ha valamit akár csak félig is megcsinálsz, már látja, hogy hozzányúltál, foglalkoztál vele. Egyébként ezt: "Eloltani nem kellet, " KELLETT két tével írnám:):) Amúgy szerintem jó lesz, nemtom, pl meg lett-e szabva, hogy milyen sorok legyenek, meg ritumusa, meg ütemhangsúlyos, meg hány szótag, de amúgy nekem tetszik így, szerintem jó lesz, csak nem dobja vissza, nem kell félned szerintem. Ja amúgy újabban tudom, hogy én is elkövetek néha 1-2 helyesírási hibát, de a magyarházinak adjuk már meg a módját, te elsiklottál fölötte, de én szóltam neked:):)
2016. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!