Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A test és lélek ellentéte 'A...

A test és lélek ellentéte 'A párizsi Notre-Dame' c. filmben (? )

Figyelt kérdés

Feladatként azt kaptuk, hogy 10 vázlatszempontból álló vázlat alapján mondjuk el szóban a test és lélek kapcsolatát A párizsi Notre-Dame c. film alapján.

Nem azt kérem h oldjátok meg teljesen a feladatot csak mondjatok légyszi egy-két vázlatpontot amit én már kifejtenék... Segítsetek légyszi *.*

Előre is köszönöm!


2010. máj. 5. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a filmet nem láttam, de a könyvet imádtam

A kérdésed nem értem teljesen, de a testi-lelki különbségeknél mindenképp írnám

Quasimodo adottságait és nemeslelkűségét

meg Esmeraldat (cigányok nevelték fel) akit származása alapján ítéltek el (saját anyja is, mert nem ismerte fel)

esetleg Frollot, aki egy velejéig romlott ember volt és mégis mekkora szava volt származásának és rangjának köszönhetően

2010. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen =)

még esetleg tudnátok mondani párat? :S

2010. máj. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!