Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene nekem fogalmaz...

Valaki segítene nekem fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg csak 1 eve tanulom az angolt kozepsuliban es eddig nagyon engedekeny volt a tanarunk, szinte semmit sem tanultunk tole. De most kirugtak es az uj tanar feladott egy fogalmazast aminek 100 (vagy több) szavasnak kell lennie. Ez nem olyan sok de bele kezdeni sem tudok. Ha valakk segítene megköszönném, nem kell profi szinten. De jegyre megy ezért jónak is kellene lennie :/ nagyon nagyon megkoszonnem annak aki segítene.

A téma: mi szeretnél lenni, hol szeretnél dolgozni. A masik fele meg a tanarok jellemzese de azt majd valahogy megoldom.

Tok mind1 mi a munka csak valami csajos munka legyen.. Es hogy mennyit szeretnek vele keresni meg miert pont az a munka..

Megkoszonnem ha valaki irna nekem egy 50 szavas kis szoveget errol orok halamat adnam erte❤



2017. jan. 31. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
I'd like to be a football player because it is very exciting and interesting . In addition , you can travel a lot. You can became famous . Best of all is that you can make a lot of money . The bad thing, however , is that you have to work long hours and sometimes tedious
2017. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt nem javaslom, hacsak nem akarsz tényleg focista lenni.

Ha írsz magyarul valamit, hogy nagyjából milyen fogalmazást szeretnél, akkor lefordítom, de konkrétan kitalálni nem tudom helyetted.

2017. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt mondta mind1 miről, jobbat nem tudtam kitalálni, ha olyan tökéletesnek érzed magad írj neki te
2017. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de veheti egy példának és át tudja írni ha annyira akarja, nyelvtanilag jó és az a lényeg, a többit oldja meg
2017. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kicsit sem vagyok tökéletes, ahogy senki sem az. Csak azért mondtam, hogy nem javaslom, mivel ő "csajos munkát" akart, ami nyilván nem pont a foci. És igen, én is el tudtam olvasni, hogy neki tök mindegy, de azért kértem, hogy valami konkrétumot azért mégiscsak írjon már, mert ha megírjuk a házit, akkor legalább ne nekünk kelljen ki is találni az egészet.
2017. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért írtam ezt mert gondoltam ebből áttudja írni , oldja meg

szerintem

bocsi az előbbiért

2017. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ha én 7.-esen tudok fogalmazást, azért középiskolába illene tudni
2017. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond, én is bocsi. :)

Hát igen, igazad van, de elvileg nem volt jó tanáruk. Mondjuk próbálkozni azért lehetne, max felrakja kijavíttatni, de hát mindegy.

2017. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát mi se tanulunk sokat de fogalmazást még is tudunk írni
2017. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csak egy megjegyzes...A football az nem foci.

A football az a fura alaku labda amit elhajitanak,az a football.

A foci Soccer

2017. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!