Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Francia fogalmazás hogy...

SOS! Francia fogalmazás hogy írjam mag?

Figyelt kérdés
Írnom kell egy francia fogalmazást egy állásinterjúról. Mit ajánlott tenni ha állásinterjúra mész. Tippeket, tanácsokat kell írni. 1 oldalt. És lehet nous-ba vagy on-ba írni. Hozzá sem tudok kezdeni. Légyszíves segítsetek. Lehetőleg franciaa mondatokkal. Hálás köszönet!

2017. febr. 5. 12:32
 1/5 joe2016 ***** válasza:
Google forditó
2017. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Si l'on participe à un entretien d'embauche, il y a de nombreux éléments auxquels on doit faire attention et qu'on doit prendre en considération. Tout d'abord, on doit prendre soin de son apparence, il faut donc s'habiller élégamment, éviter la négligeance. Ensuite, ce qui est très important aussi, c'est le comportement. On doit être poli, gentil, intelligent, on doit témoigner d'être digne de confiance et de disposer des capacités adéquates à pourvoir à l'emploi donné. Il faut aussi montrer sa grande ambition et sa véritable volonté d'être accepté et de pouvoir y travailler. En plus, on doit être informé sur l'entreprise aussi où l'on pose sa candidature, comme il est important de se montrer ambitieux d'être capable de travailler là-bas et non pas ailleurs.


Most így hirtelenjében ennyi telett belőlem, ez talán ad egy kis ötletet is még, amit hozzá tudsz tenni.

2017. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*et de pouvoir y travailler -- ehelyett így:


et de pouvoir travailler dans l'entreprise donnée, par exemple.


Kicsit fáradt vagyok már, és elelejtettem, hogy nem szerepelt még a szövegemben a hely, ahol dolgoznánk, ezért írtam véletlen "y"-vel. :)

2017. febr. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2-3-as tök jót írt kérdező.
2017. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: köszi!

Viszont most vettem észre egy hibát, ami hajnali fáradtságomban nem tűnt fel.


*témoigner de digne de confiance (tehát nem kell oda semmiképp az "être").

2017. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!