Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ki segítene nekem meg csinálni...

Ki segítene nekem meg csinálni 1 nagy Windows Form feladatot? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem és most szakmát tanulok 2 éves a szakma és 1. Éves vagyok informatikus szakma. És be kell adni hamarosan 1 Windows Form feladatot készet. Ki segítene nekem ezt meg csinálni???

2017. márc. 7. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
MI a feladat? Meddig jutottál? Hol akadtál el? Mit nem értesz, mi nem megy?
2017. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írok privátban!!!
2017. márc. 7. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne privátba!

Kezdd el, ha elakadsz írd ki, hogy mi a bajod.

Helyetted senki nem fogja megcsinálni.

2017. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom és nem is ezt kértem. Csak segítséget kértem!!!
2017. márc. 7. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát mi a feladat?
2017. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Feladat úgy konkrétan nincs. Csak annyi kikötés van hogy májusig 1 jól működő feladatot kell be adni. De nekem van elképzelésem. Mivel imádom az autókat és azon belül is a Ladát így arra gondoltam hogy lehetne olyan hogy melyik Lada típushoz milyen motor tartozik.
2017. márc. 8. 06:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg van az ötlet! Azt találtam ki hogy olyan legyen hogy ott vannak a Lada típusok pl 2105 2107 stb és amelyikre rá megyek akkor az adott típusról ki ad 1 képet.
2017. márc. 8. 14:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor segítesz???
2017. ápr. 1. 16:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Na! Május végéig kell be mutatni a tanárnak a feladatot és ha nem akkor év végi bukás! Úgyhogy sürgős! Segítsetek légyszíves!
2017. máj. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!