Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leellenőrizné nekem...

Valaki leellenőrizné nekem jól írtam e, vagy esetleg kijavítanátok?

Figyelt kérdés

NAGYON KÖSZÖNÖM!

Vor 21 Monate reiste ich ins Unbekannte... Ich wusste nicht, wer und was auf mich wartet.

Ein fremdes Land, fremde Sprache, ungewohnte Umgebung, mit Fremden zusammen leben, weg von Zuhause ... Ich wusste nur: "Ich muss gehen!"

21 Monate, 4 + 4 Familie; Angst, Aufregung, Freude, Ermutigung, Zweifel, Lachen, Weinen, Abenteuer, Lernen, stille Momente, Heimweh, Tod ....

Es war eine sehr entscheidende Periode meines Lebens... waren schöne und schwierige Monate, aber ich sage ein großes Dankeschön für alle/!/ neuen Erfahrungen!Auf Wiedersehen Österreich!



2017. márc. 25. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Vor 21 Monaten - vor + Dat.

ins Unbekanntes (ebben nem vagyok biztos)


Ein fremdes Land, eine fremde Sprache - ha nem egyforma a névelő, ki kell tenni


4 + 4 Familien - Plural (én az utolsó kettő kivételével többesbe tenném a felsorolásban szereplő főneveket)


für die neuen Erfahrungen - kell a névelő

2017. márc. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!