Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha weblapot szerkesztek és a...

Ha weblapot szerkesztek és a text-decoration: blink re állítom be a css szerkesztőben, akkor melyik böngészőben fog ez így megjelenni?

Figyelt kérdés
Én azt olvastam h van olyan böngésző, amin megjelenik, van olyan amin nem. Én eddig kipróbáltam a Mozillat, Internet Explorert, Avast Safe Zonet, és a Microsoft Edget. Egyiken se villogott. Szóval ha tudtok segíteni, légyszi írjatok vissza

2017. ápr. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag Firefox 3.x-ben működik. De mért érdekes ez? Semelyik modern böngészőben nem működik mert ez egy deprecated style. Egyszerűen azért nem működik, mert azt akarják, hogy ne működjön, mert amúgyis idegesítő, ha villog valami a weboldalon. Persze ha ezt akarod, van rá más mód, de nem fognak szeretni a felhasználók.
2017. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

A tanacsod megfogadom, ez most iskolai beadandonak kell.

Ha esetleg le tudnád írni a másik módot is, azt megköszönném!

Zöld kéz ment.

2017. ápr. 1. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt az első válasz pl:

[link]


CSS3 animációk felhaszálásával

2017. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ment a like :)
2017. ápr. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!