Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » MD81S mini kínai kamera...

MD81S mini kínai kamera stream url? Sziasztok. Van egy kínai MD81s p2p wifis ip kamerám. Működik lan és wan kapcsolattal is. A helyi hálózati ip címe 192.168. 0.105. Ezt beírva a böngészőben Hozzáférés megtagadva üzenetet hoz.

Figyelt kérdés
Http://user:pass@ip/mjpg Természetesen behelyettesítve. Mi lehet a helyes http stream cím? Ismeri valaki?A programjával működik androidon és pc-n is routerhez kapcsolódva és hotspotként is.
2017. márc. 14. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a p2p a dhcp-n keresztül működik, általában fel szoktak tenni a pc-re egy p2p.exe (kamhoz adják/mellékelik) programot és azzal működik tán vhogy, ill felhőbe a saját programjával.

A kamerának van saját ip-je, azon keresztül jön be a kamera, ill kellene.

Ha statikus ip-d van akkor portforwardolni kell, a benti ill kinti ip-nek meg megegyezni.


[link]


Többet én se tudok.

2017. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hálózaton belül szeretném használni. Ahhoz ha jól tudom nem kell portforward.Mivel tudnám megállapítani a kamera belső hálózati stream url-ét?
2017. márc. 14. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha statikus az IP-d kell portforward! DHCP-nél tudtommal nem kell.


Ha a routerre rárakod akkor az érzékeli így látja is a címét! Nekem ASUS RT-N66U routerem van és annak kifinomult grafikai felülete van, ami szépen kijelzi, de ha más az is kijelzi csak meg kell keresni.

De ahol látni lehet pl, az a WAN,-Virtuális Porttovábbítás! Ha itt a rublikára kattintasz akkor le fog nyílni egy kis ablak és ott lesznek a portok.

TPLINK: [link]


[link]


Ezek a linkek STATIKUS IP-nél vannak.


DHCP-nél automatice a kliens programjával meg kell kerestetni a kam IP-jét.


Ill ezt találtam még.

[link]

2017. márc. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Sikerült megoldani? én igazából vlc playerrel próbálnék hozzácsatlakozni, de nagyon nem sikerül....

2017. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!