Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » If you were the queen of the...

If you were the queen of the United Kingdom what would you do? Erről kell írnom egy 100 szavas fogalmazást, de ötletem sincs és angolul se tudok jól, vagyis kezdő szinten vagyok ráadásul minősítést kapok rá.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2017. ápr. 20. 16:27
 1/2 Axolenguin válasza:

Szia! Próbálok segíteni, de lehet, hogy nem lesz jó...


If I were the queen of the United Kingdom, I would probably first make sure most of my people aren't starving to death. Next I would most likely start lots of charity events. Help the people who need clothing, food maybe a place to stay. So these charity events would also involve at least three money raising programs.This is because some homeless people can't afford anything, they can't afford a place to stay. I wouldn't be able to stabilize all of the unfortunate people's lives. Being queen is a really big responsibility, of course I would do much more, but it's impossible to make everything perfect. I definitely should start with the charity programs maybe after do more political business.


Nem tudom, hogy hány szó volt ez (biztos több mint 100.) Remélem segíteni fog... hanem segít, akkor sajnálom...

:)

2017. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél :)
2017. ápr. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!