Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki angol szöveget...

Segítene valaki angol szöveget írni?

Figyelt kérdés

1 éve tanulok angolul és nem igazán érzem, hogy ez lenne az én nyelvem, én inkább németes vagyok. Ezt a szöveget valaki lefordítaná nekem, apróbb hibákkal? (a hibákat zárójelben leírnátok?)


A szöveg a következő:


Az én kedvenc hobbim a pingpong. Általában iskolában szoktam játszani, mert edzésekre nem járok. 8 éve pingpongozok, de én csak hobbi szinten játszok. A pingponghoz kell egy asztal, ütő és kényelmes ruha. Rövidnadrág, és póló. Mostanában akkor játszok ha Kati néni megengedi.


Nagyon szépen kérlek titeket, hogy ne szidjatok le, mert egy ilyen szöveget nem tudok lefordítani, de nagyon nem megy az angol :(



2017. ápr. 20. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy minél egyszerűbben kellene megfogalmazni, mert nem fogják elhinni hogy én írtam (1 éve tanulok)
2017. ápr. 20. 21:30
 2/4 anonim válasza:
Megpróbálhatom bár en is kb másfél eve tanulom, de egész jo vagyok
2017. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tessék itt van,remélem jó lett:


My favorite hobby is ping-pong. I usually play at school because I'm not training. I've been pinging for 8 years, but I'm just playing hobbies. A table tennis should have a table, racket and comfortable dress. Shorts and t-shirts. Now I play if I'm allowed by Aunt Kati

2017. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A ping pong igazi neve angolul table tennis szóval ahol nem úgy írtam ne rosszul másold,negyon én hibámból legyen rosszm
2017. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!