Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Érettségi felkészülés (? )

Érettségi felkészülés (? )

Figyelt kérdés
Egy erős 4-es tanuló vagyok, tehát nem nulláról, de elkellene kezdenem intenzívebben az érettségire való felkészülést, tudnátok ehhez adni pár tippet?

2017. ápr. 22. 14:44
 1/3 Adrian.Leverkuhn ***** válasza:
100%

A matekhoz talán annyit, hogy szerintem mától csinálj meg naponta egy teljes korábbi érettségi feladatsort. Így felmérheted, hogy mennyire tudod majd beosztani az időd.

És közben rá fogsz jönni, hogy rengeteg feladattípus sablonszerűen ismétlődik évről évre, abban is rutinos leszel legalább. (pl. koordinátageometria- egyenes egyenlete, valószínűségszámítás, függvények alaptulajdonságai.)

2017. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez rendben van, gondoltam rá én is. Főképp történelem, magyar érdekelne :D Nem akarok bemagolni 100oldalakat, ezért keresnék valami barátibb alternatívát.
2017. ápr. 22. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én emelt törire készülök most, jó nagy kretén vagyok és egy hete kapcsoltam, hogy hoppá alig tudok valamit, most nekikezdtem de szerintem nincs "barátibb alternatíva". Le kell ülni és seggelni kell befelé az oldalakat. Egy hete mást sem csinálok csak felkelek reggel 7-kor, 8kor elkezdek tanulni, tanulok este 6ig. Kis filmnézés+zene aztán 11 körül lefekszek aludni, másnap ugyanez. :D Még két hét van azt megnyomom így, beosztottam mindent ha tartom magam hozzá akkor meg is leszek, utána meg pihi van már. Még két hetet kell meghúzni erősen, ne a könnyebb utat keresd.
2017. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!