S. O. S. Mi a tartalma a Sherlock Holmes and the Sport of Kings-nek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Angolra kaptunk egy olyan feladatot, hogy el kell olvasnunk egy angol nyelvű szintezett könyvet. Én szeptemberben kezdtem angolul tanulni, és a tanár azt mondta, hogy első szintűt olvassak, ne pedig kezdőt. Kaptam is kölcsön egyik osztálytársamtól egy ilyen könyvet. Sherlock Holmes and the Sport of Kings. Elkezdtem olvasni, de egy oldal több óráig tartott, úgyhogy segítset kértem az egyik angolzseni barátnőmtől. Ől elkezdte nekem lefordítani, de a másodim fejezetnél közölte velem, hogy ennek a könyvnek semmi értelme. Úgyhogy félre is raktam. Csak most pénteken közölte velem a tanár, hogy akkor jövőhét szerdára meg kell csinálnom belőle a kiselőadást. Valaki segítsen nekem! Így is nagyon rosszul állok angolból, és ha ebből is kapok egy egyest, akkor szite biztos a bukás. Valaki le tudná nekem írni a könyv tartalmát magyarul. A segítséget előre is köszönöm!

#házi #angol #Sherlock Holmes #Szintezett könyv
2017. ápr. 30. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!