Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ti elolvastátok a Kőszívű...

Kerdorka kérdése:

Ti elolvastátok a Kőszívű ember fiait? Ha igen, akkor tetszett? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
jó volt
2017. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem,de nem tetszett, szóval nem fejeztem be.

Inkább olvastam olyat amit tényleg szeretek.

2017. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el teljesen, mert lusta voltam.
2017. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kötelező olv. volt, és szerintem nem megfelelő abban az életkorban, vagy csak én nem voltam elég érett hozzá. Viszont egy életre megutáltam. :(

Az aranyembert viszont olvastam, többször is, az nagyon tetszett, tehát valószínű nem Jókaiban volt a hiba.

2017. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is abbahagytam félúton (nekem nem volt kötelező, csak érdekelt). Már nem emlékszem, miért nem tetszett. Kicsit vontatottnak találtam egyes részeknél, de nincs rossz élményem róla, egyszer még feltétlenül szándékomban áll elolvasni.
2017. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is kotelezo volt, meg 7.ben, de kb 2-3fejezet utan rajottem, hogy en ebbol egy szot sem ertek es rahagytam. Azota valamiert megutaltam ezt a konyvet es valami erdekesebbet olvastam helyette. De Jokai konyvet azota se olvastam.
2017. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!