Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyar érettségin kaphatok...

Magyar érettségin kaphatok nulla pontot?

Figyelt kérdés
Szövegértés nehéz volt. Novella elemzést meg szerintem elrontottam,sőt biztos vagyok benne.Minősíthetik értékelhetetlennek? Vagy pár pontot adnak rá? Tanár szerint lehet nem lesz rossz de én szerintem ezt nem úgy kelletett volna megcsinálni.Konkrétan majdnem leirtam a történetet a saját szavaimmal meg belerizsáztam.Órákon nem nagyon gyakoroltuk ezeket. Félek,hogy megbukok. Vélemények?
2017. máj. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy nulla pontos legyen.
2017. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy értékelhetetlennek minősítik, ettől ne aggódj. Szerintem, ha ügyesen lefelelsz szóbelin, akkor kizárt a bukás a legrosszabb esetben is.
2017. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jó de novellát biztos,hogy nem úgy kell elemezni mint ahogy én délelőtt csináltam :D Hát majd meglátjuk. Holnap matek és 1.7-es átlaggal megyek oda érettségizni :D erős lesz
2017. máj. 8. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Novellára kilenc pontot kötelező adni - legalábbis nekünk megtekintésnél több embernél elhangzott, hogy annyit sem ér, de kevesebbet nem kaphat. A szövegértésre adott válaszaidra emlékszel? Néztél megoldókulcsot?
2017. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néztem,amennyire emlékeztem azok viszonylag jók lettek de az se biztos.Megbukni remélem nem fogok.
2017. máj. 8. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, szinte lehetetlen. Nálunk aki kilenc pontot kapott a novellára, elszúrta az egész szövegértést, és az összes levonható pontot levonták a helyesírására, bár szóbelire épphogy engedték, de onnan felhúzta hármasra - úgy, hogy majdnem póttételt húzott, tehát semmit sem tudott arról sem. Nem olyan vészes az, amilyennek tűnik, ne aggódj. :)


A matek miatt se, diszkalkuliával, négy évnyi bukással mentem, 32%-om lett, mondjuk nekem hihetetlen aranyos volt a tanárom, elég sok helyen besegített javításnál. A függvénytábla nagyon sokat segít amúgy. Csak ne feszülj rá.

2017. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglesz, nyugi. Matek sima, én is buktam félévkor, mégis ötös lett, ha ott leszel fejben, és nem elhiszed, hogy egyszerűek a feladatok, simán meg fogod tudni írni. :)


Magyarod meg nem lesz értékelhetetlen, nem te vagy az egyetlen ember, aki így műelemez, max nem kapsz max pontot tartalomra, és gyúrni kell egy kicsit az ötösre, nabumm.

2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!