Hány pontot vonhatnak le?

Figyelt kérdés

Érettségin a szövegalkotási részből (2.rész) elég, ha három oldalt és kb. 10 sort írtam?


Ha nem hány pontot vonhatnak le?



2017. máj. 9. 21:00
 1/4 anonim válasza:
Sok mindentol fugg, milyen nagy betukkel irsz mekkora szokozoket hagysz. En is harom oldalt irtam, viszonylag normalis meretu betuket irok, 380 korul abba hagytam a szavak szamlalasat mert lattam hogy meglesz. Ne aggodj, nem fognak levonni pontot ha a 400 szavas minimumot elerted.
2017. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a szavak számát fogják számolni, hanem a tartalmat nézik!
2017. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 oldal és 15 sor lett ~460 szó, úgyhogy szerintem lazán megvagy, ha nem óriás betűkkel írsz.
2017. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebben a formaban nem igaz hogy nem nezik a szavak szamat! Tartalmi es terjedelmi problemat okozhat peldaul ha csak egy oldalban vazolta fel amire a minimum 2.5 oldal (kb) lett volna. Nem adhat a tanar ra max pontot ha egy 400szavas minimum helyett 200 szoban lerendezte az illeto a dolgot meg akkor se ha az lenyegeben megfelel a feladatnak. Es itt most nem a kerdezore gondolok, altalanossagban a masodik valaszolonak irok!:)
2017. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!