Valaki megoldja ezt nekem közös tényező kiemelésével?


49×16-41×45+25×49=?


Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!!



2017. máj. 28. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

49×16-41×45+25×49=

49*(16+25)-41*25=

49*41-41*25=

41*(49-25)=

41*24=984

2017. máj. 28. 17:24
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen!Nagyon kösziii!!!!
2017. máj. 29. 13:08