Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kéne holnap segíteniô a matek...

Kokusz66 kérdése:

Kéne holnap segíteniô a matek dolgozatomban? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Holnap irok matekbol dolgozatot es megkell lennie otosnek mert ezen mulik hogy megbukom-e. Nagy segitseg lenne ha valaki holnap delbe megtudna csinalni nekem.A sinus,cosinusbol irunk.En lefotoznam es atkudenem az illetonek. Meghalalnam valamivel tenyleg (az ilyen testeddel fizetos dolgokat hanyagoljuk). Tenyleg nagyon fontos!!

2017. jún. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha most kérdeznél, hátha el tudjuk gyorsan magyarázni, úgy hogy még meg is értsd.
2017. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a bukás a tét, te komolyan azt gondolod hogy a tanár nem fok hatványozottan rád figyelni? Feltűnik neki ha te a telefonnal molyolsz.
2017. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol ertem az anyagot,de ismerem magam. Lefogok blokkolni es nemfogom tudni megirni otosre. Egyebkent mindenki ir az osztalyombol es a tanar nem szokott figyelni. Leul es olvas. Szoval tenyleg nem figyel minket.
2017. jún. 1. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom le leszek pontozva. Én szívesen segítek a matek elmagyarázásában de a puskázásban nem (elvi okok).

Most komolyan azt várod, hogy ezen az oldalon egy vadidegen leakasztasz aki majd helyetted megoldja a feladatokat. Biztosan az értékitéletemmel van baj, de szerintem szánalmas amit kérsz, főleg hogy még csak gimis vagy. Igazán kiirhattad volna, hogy az érettségire is kérsz segítséget jövőre.

2017. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!