Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A matematika gyakorló és...

A matematika gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűjteményből valaki letudná írni ezeket a feladatokat? ( a zöldből)

Figyelt kérdés

sziasztok! tudom, hogy szörnyen későn jutott eszembe, de bent hagytam a suliban a könyvem, és neten csak a megoldások vannak fent. valaki lenne olyan kedves hogy leirja ezeket a feladatokat nekem? előre is köszönöm annak aki szán rá időt!!

1586, 1587, 1589, 1590, 1574, 1581, 1583, 1582, 1584. tudom, hogy ez nagyon sok, de már pár feladat is sokat jelentene. tényleg köszi annak, aki tud segíteni!!



2017. jún. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Holnapig nem bírod ki? ... Ha le is írnánk a feladatokat, kizárt, hogy ennyit holnapra megírj.


Egyébként meg, miért nem az osztálytársaidnál próbálkozol? Ők biztosan hamarabb le tudják írni, mint mi...

2017. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért amikor már nem csak a megoldást, de a házi feladatot is kunyizzák...
2017. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm annak aki elküldte, tényleg élet mentő volt!! utolsó, ezt nem igazán értem, hogy hogy érted. pont hogy nem a megoldásokat akarom kimásolni hanem megoldani a feladatot.
2017. jún. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!