Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matematikából megadhatja a...

Matematikából megadhatja a tanár a tételsort közepszinten ha szobelire kerül a sor?

Figyelt kérdés
Pár osztaálytársam bukott , én pont hatarán vagyok de lehet nekem is kell amikor elkertem a tetelsort a tanar kozolte hogy o azt nem adhatja oda. Hozzátennem hogy gyulol minket es ott szivatahol lehet...

2017. jún. 7. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igazat mondott, nem adhatja ki. Ez a jogszabály.
2017. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, a tételsort nem adhatja oda.

Ez nem olyan, mint töriből vagy magyarból, ahol megadott tematikák vannak.

Egy ilyen tétellapon 3 egyszerű, egylépéses feladat és 3 többlépéses feladat szerepel. Ezért nem lehet kiadni.

2017. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, itt a vizsgaleírás, világosan benne van, hogy nincs semmi nyilvánosságra hozandó anyag: [link] Viszont benne van, hogy mit kérdezhetnek. (#1)
2017. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) kicsit reménykedtem azert :/ mások akik mas iskolába jarnak páran ok mondtak hogy nekik odaadták
2017. jún. 7. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen tanárok is. Ha kiderül, fegyelmit érdemel.
2017. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Hány pontos lett a bukottaknak?
2017. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17,16 azthiszem
2017. jún. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!