Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud segíteni angol...

Valaki tud segíteni angol fogalmazásban? (7. o)

Figyelt kérdés

kb. 6 mondatos angol fogalmazást kéne írni egy időgépről.(hogy néz ki,hogy műkődik stb.)

Ereszd el a fantáziádat.Nem kell nagyon tudományosnak lennie.Egy egyszerű fogalmazást kérek.Ha mondatot nem tudtok elég pár tipp magyarul is. Kicsit fura házi :S

Pls help.


2010. máj. 19. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én nem tudok, de legalább megpróbáltam!!!
2010. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom azért házi feladat, hogy Te csináld meg.

"Egyszerű fogalmazást kérek" Ez milyen duma...

Sztem ne járj iskolába és a szüleidnek mondd meg hogy nagyon sajnálod, de egy gyökér vagy...

2010. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
This is my new discovery: the time machine. With its help you will be able to travel in the time wherever you want. It consists of a comfortable seat and a computer. There is also a touch screen where you can choose a date where you would like to go and it displays all the necessary information about yout journey. If you feel hungry or thirsty you can find some food and drink in the frigo under the seat. If you would be afraid of during the travelling just press the panic button and you will be redirected to the present.
2010. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ utolsó! Kapsz is érte felpontozást;)

Első két válaszolót kérem , hogy ne OFFoljon, tehát ha nem tud valami értelmest választ adni még ha nem is hasznos akkor inkább ne írjon!Köszönöm.

2010. máj. 19. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Hajrá! Az ilyen emberek fogják előrevinni Mo-ot pár év múlva. Istenem mivé leszünk. Mi lesz belőled ha egy ilyen feladatra sem vagy képes? Ezen gondolkozz inkább Te szerencsétlen...


Pls help az megy angolul? Idétlen.

2010. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok konfliktust de az biztos , hogy van/volt olyan feladat amibe neked is segítséget kellett kérned. Én nem teszek itt fel állandóan kérdéseket. Lefogadnám , hogy te is egy senki vagy akinek csak nagy a szája. Nincs olyan ember aki mindenre tudja a választ.Szerencsére vannak még segítőkész emberek az oldalon. (Mi lesz velünk , ha csak olyanok lesznek mint te?) Már megkaptam a kérdésemre a választ tehát bemásolom még egyszer: Ne OFFolj! Menj olvasd a szabályzatot!
2010. máj. 19. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:
azt egyeltalán tudod hogy mit jelent amit a 3. írt:D?
2010. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom. 2 hiba is van benne , de attól függetlenül nagyon jó.
2010. máj. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!