Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Pál utcai fiúkból kéne nekem...

Pál utcai fiúkból kéne nekem segítség? 1. Egyetértesz a gittegylet ítéletével, hogy nemecsek Ernő áruló! "? Miért? 2. Hogyan viselkedik Geréb, Áts Feri és Nemecsek az 5. fejezetben? Egy egész mondat a válasz!

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Elkéne olvasni.
2017. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 acelsziv ***** válasza:
58%
Az egész nincs 200 oldal és ott volt rá az egész nyarad. Ráadásul jó és izgalmas regény.
2017. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak én egy szülő vagyok és három beteg gyermekkel lehet nem értem rá de azért köszönöm!
2017. szept. 5. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom olyan gyermekedig vannak, akik soha nem alszanak még annyi időre sem, hogy napi 4-5 oldalt eltudj olvasni.

Sőt gondolom annyira betegek szegénykék, hogy a könyvet nem tudják megfogni. (Bár akkor, hogyan tudnak iskolába járni? )


1.) Nem értem egyet azzal, hogy Nemecsek Ernő áruló lett volna. Mivel a csapattársainak akart jót és egy félreértésen alapult az egész dolog.


2.) Nemecsek a hűség mintapéldaképe az ötödik fejezetben.

Geréb, Nemecsekkel ellentétben áruló, közhelyesen viselkedik. Próbál nagyot mondani annak érdekében, hogy ténylegesen befogadják az új csapatába és tiszteljék valamilyen szinten.

Áts Feri arról tesz tanúbizonyságot, hogy annak ellenére, hogy a másik csapatot erősíti, igenis egy igazságos és profi vezető.

Tiszteli az ellenfelet látja az emberek erényeit, amit mások nem.

Nem véletlenül próbálja átcsábítani Nemecseket hozzájuk, bünteti meg a Pásztorokat, fordít hátat Gerébnek.

2017. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el.
2017. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!