Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell ezt lefordítani...

Hogyan kell ezt lefordítani angolra?

Figyelt kérdés
Federal Judges ruled Thursday that the Ku Klux Klan can stage a Manhattan rally wearing their white hoods, focusing on the group's First Amendment right to free speech.
2017. szept. 12. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez angolul van.
2017. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magyart akartam írni.
2017. szept. 12. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Az állami Birók szabályba hozták,hogy a ku klux klan csütörtökönként tarthatnak Manhattanben felvonulást miközbena fehér csuklyályukat hordják,hivatkozva a csopot 1 bekezdési jogára vagyis a szólás szabadságra. A Mondat maga szerintem nem helyes inkább igy nézne ki:

Federal Judges ruled that Thursday is the day that allows the KKK to stage rallies in Manhattan where they are allowed to wear their white hoods since they refered to the constitution's first amendment which gives everyone the right to free speech

2017. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, angol cikket kellet lefordítanom, és abban így írták :)
2017. szept. 12. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

noooo, nem csutortokon lehet rallyzni, hanem csutortokon hoztak meg a dontest! :D


ha csutortokonkent akartak volna irni, akkor a Thursday-t tobbesszamba teszik meg a rally-t is.... KKK can stage Manhattan rallies on Thursdays wearing their....


es a KKK nevet szerintem magyarul is nagybetuvel irjuk

2017. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!