Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kinek van már tapasztalata a...

Kinek van már tapasztalata a megiratom.hu -oldallal kapcsolatban? Hosszú válaszokat légyszi.

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom velük, de egy dolgot nagyon javaslok Neked megtanulni:

SOHA NE "ÁLLJ SZÓBA" olyan weboldallal, AHOL CSAK EGY EMAIL CÍM VAN megadva kapcsolatnak! Ha reklamációd van és nem válaszolnak, mit tudsz tenni? Semmilyen impresszum nincs sehol.

Képes lennél egy ilyen oldalnak fizetni??

Megszünteti a weboldalt vagy letiltja az emailt és futhatsz a pénzed után.

2017. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 spencer22 válasza:

Szia!

Nekem van tapasztalatom már velük, nem is egy beadandót készítettem velük (volt, hogy félévnyi csúszástól mentettek meg). Nagyon szép és jó anyagokat kaptam tőlük, mindig határidő előtt küldték. Egyszer volt, hogy nem azt kaptam, amit vártam, de kiderült, hogy az én hibám volt (nem küldtem el a pontos feladatleírást). Viszont ekkor is nagyon rendesek voltak, soron kívül segítettek és megmentettek.

Nekem más ilyen oldalakkal nincs kapcsolatom, én abszolút meg vagyok elégedve velük. Sajnos több más csoporttársamtól is hallottam negatív tapasztalatokat más ilyen oldalakról (neveket direkt nem írok ide, mivel nem saját tapasztalat), és azóta többen megköszönték, hogy ajánlottam nekik a Megiratom-ot.

2017. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!