Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a TELC angol nyelvvizsgájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most fogom megcsinálni es szeretnék egy pár tapasztalatot elolvasni. 😊

2017. aug. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éve voltam középfokon. Mondjuk azóta változott az írásbeli felépítése (ahogy tudom), de ha jó vagy szövegértésből és levélírásból, akkor teljesíthető. Én elsőre megbuktam az írásbeli részen, kifutottam az időből, gyakorlásnál nem annyira figyeltem erre. Aztán a második próbálkozásnál jóval hamarabb végeztem és meg is lett.

Szóbeli elég könnyű volt. Ott talán a rizikósabb a magnó, mert az nehezebb volt, mint a gyakorlós feladatoknál.

2017. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2017. aug. 26. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem volt nehéz. Én fél év alatt tanultam meg angolul és elsőre sikerült.
2017. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!