Főnix123456789 kérdése:

Angol házi (English plus)?

Figyelt kérdés

Hétfőn kaptuk az Englsh Plus 1.részében(kék) a tk 67/6-ost, de nem tudok vele mit kezdeni..

Feladat:

Write a postcard to a friend. Tell your friend about a place you visited last weekend. You can wrtite about Cambridge or the place you talked about in exercise 5. Begin like this:

Dear.........,

Last weekend, I visited......It's a ....in the north/south/east/west of... It's really interesting... . I visited ....



5-ös feladat:

A) How was your weekend? B)Reply.

A) What was it like? B)Reply. I visited...,I liked...

A) was it interesting /fun...? B)Reply.

A) How old is [the place]? B)Reply.

A) Were you on your own? B)Reply. Was your weekend good?

A)Reply. I... on Saturdy. On Sunday, I...


Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy írnátok meg a levelet? (kb 4 bekezdés, kis füzetlapnál nem lehet hosszabb)

Egy kész levélét nagyon hálás lennék.. :)

?



2017. szept. 26. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Már késő lenne megválaszolni?
2017. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most meglepő dolgot fogok mondani, de attól, hogy én írom meg a te házidat, ÉN fogok fejlődni, és nem te. Ezeknek az esszéknek pont az a célja, hogy fejlessze a nyelvet. Tudom, nagy a csábítás, hogy megcsináltasd valaki mással, de úgyis lebuksz. Idővel.
2017. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolso irta. Teljesen egyet ertek

Ez a feladat meg nem is hu de nehez.

Tanulj magadtol kifejezeseket. Es mar is jobban fog menni . Illetbe youtubon van rengeteg topic a temaba.

Talald fel magad.

Ird le, hol voltal mit neztel meg milyen volt hogy erezted magad ennyi. Gondolom a 4 egtajal nincs problemad. :)

2017. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!