Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gimnáziumba járok és utálok...

Gimnáziumba járok és utálok tanulni nem tudom hogy vettek fel (6osztályos) (kell egy kérdőjel is:? . Mivel másképp nem engedné elküldeni)

Figyelt kérdés
elképzelhető hogy egy bizonyos területen zseni vagyok (reál) de amit a suliba elmagyaráznak kèptelen vagyok felfogni viszont pl. matekon bár a tanárnő 2 tanórán keresztül magyarázta a differenciát egy szót nem értettem belőle aztán átnéztem otthon és 2 perc alatt kitaláltam egy új számítást amivel bár nehezebb de mégis számomra érthetőbb volt ez a marhaság egyébként megemlíteném mivel feltételezhetően számít valamit hogy 14 éves vagyok és egy kivizsgáláson azt mondták asperger szindrómásami lehet hogy abban mutatkozik meg hogy állandóan feszült vagyok és nem szétszórt viszont a filozófia is jól megy az idegesség ellen pedig annyit tudok tenni hogy edzek van amikor napi 4 órát is még annyit szeretnék kérdezni hogyha minden a dolgok összegződéséből származik akkor igazságtalanul dől el hogy ki milyen lesz és hogy hogy pont itt vagyok és pont ezt gondolom és az indíttatás mitől függ?? van egy feltevésem miszerint nem is létezek igazán. És még valami :mit tudnék tenni az "elvakultakért" tehát azokért akik nem értik a lènyeget ha lehet hogy valamilyen szinten én is ilyen vagyok,ugyanis arról még nem tudok amire nem jöttem rá (amúgy az is elképzelhető hogy simán hülye vagyok mivel ezt nem lehet megállapítani ugyanazzal a gondolkodással mint ami hibás

2017. szept. 28. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam a szétszórt elé nem-et merrt 😅 a főtémához írtam a kérdést (vastag betűs...az egészet) és kicsit méretre kellett szabni és ezáltal a gondolatmenetet is összekevertem és bár egyszer végigolvastam és kijavítottam nem lett az igazi ...valószínűleg az is közrejátszott a kérdés szétszort megfogalmazásában hogy már 2 órája ülök a fürdőszobában és kevés a levegő ...ha esetleg valamit nem értenétek írjátok le és megpróbálom korigálni
2017. szept. 28. 20:00
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Huhha, mit szolnál, ha megkíségelnél vesszőket használni? :D Sokkal èrthetőbb ès átlathatóbb lenne...

Na, te valami elkèpesztően elvont filozófiai eszmefuttatásra kèszülsz, ha jól sikerült dekódolnom, de azt nem túlzottan èrtem, hogy pontosan mi(k)re akarsz kilyukadni... Szóval, szerintem, ha èrtelmes válaszokat szeretnèl, fogalmazd meg újra, átlathatóbban a kèrdèseid. :)

2017. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy zseni vagy-e (vagy egyáltalán jó valamiből) vagy nem leginkább az eredményesség mutatja. Ha valamiből nagy tudásra tudsz szert tenni, érted, átlátod és tudsz benne újat alkotni, akkor elképzelhető. Nem az alapján kell az ilyet eldönteni, hogy ki hogyan határoz az emberről vagy milyen címkét aggatnak rá.
2017. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még írnin sem tudsz normálisan az anyanyelveden, akkor nem hogy zseni nem vagy, de még átlagon felüli se. Egy szenvedés olvasni amit írtál. Mondatok, vesszők, tagoltság, ismerős? Egyébként meg mi a kérdés?
2017. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit megpróbálom összefoglalni... tehát: arra lennék kiváncsi hogy az normális e ,hogy állandóan ideges vagyok és nem tudok odafigyelni más mondandójára .És néha felmerülnek olyan kérdések hogy létezek e egyáltalán és miért pont ezt gondolom . Ráadásul az agyam vágyna a tanulásra,(tehát szeretnék tanulni) csak képtelen vagyok rendezni a gondolataimat mivel elèg fura életmódot élek ami abban mutatkozik meg hogy szétszórt vagyok . És ha már itt tartunk szeretném azt a kérdést is feltenni, hogy:mi az a gonosz ? Feltételezésem szerint a kételyekben mutatkozik meg...de mitől függ hogy ki lesz az és ki nem? Pontosabban: tudom mitől függ csak nem tudom elfogadni mivel ez igazságtalan...
2017. szept. 29. 05:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az írásod szakmunkásképző szintje. Gondolom, apu benyomott a régi sulijába protkóval.
2017. szept. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden ember kevésbé fura és kevésbé különleges, mint ahogyan azt gondolja magáról. A többiek sem tudnak mindig figyelni, nekik is meg kell erőltetniük magukat. A "filozófiát" szerintem hagyjuk. :D Fektess több energiát a dolgokba, és ne mindent az agyad ilyenségével meg olyanságával magyarázz. Az agy nagyon alkalmazkodó szerv, ha tanulni akarsz vele, akkor tanulni fogsz. Ha ideges vagy, keress fel szakembert, és tőle kérdezd, hogy normális-e.
2017. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Ezzel tisztában vagyok csak nem szeretném elfogadni hogy szürketömeg legyek ahogy más sem csak ezt nem kérdőjelezik meg és akkor felmerült a kérdés hogy én vajon miért tettem (és lehetne még ragozni)
2017. szept. 29. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Milyen módszert találtál ki magadtól a diff. számításhoz? Csak mert az oktatott módszert tudósok hosszú évtizedek munkájával hozták létre és kötve hiszem, hogy te csak úgy találtál egy könnyebb módszert rá.


A lényeg, hogy amit mondani szeretnék ezzel, hogy maradj a tanárod által mutatott módszernél, mert a későbbiekben csak hátrányod fog származni belőle.

2017. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó a differenciaszámítást még nem tanultuk a differencia annyit tesz számsor és annak a megállapítására találtam egy alternatív megoldást pl. :a1=8 d=3 a16=?
2017. szept. 30. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!