Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Cikket kell írnom a szlovák -...

Cikket kell írnom a szlovák - magyar kapcsolatról a suliujságba. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2 nyelvű suliba járok felvidéken. Írnom kell 1 cikket a suliujságba, csak nemtudo elkezdeni, és joformán azt sem tudom h konkrétan mit kellene írnom.
2010. máj. 28. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Előszöris el kell döntened, hogy milyen nézőpontból mutatod be a szlovák-magyar kapcsolatot. Én személy szerint tudnék róla sok rosszat írni, neked kell tudnod, hogy ezt bevállalod-e, mert nem tudom, hogy felétek mi a helyzet, de ahogy én érzékeltem, ha magyar vagy és nem húzod meg magad, kicsinálnak.
2010. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi anyira nem szembesülünk ilyen dolgokkal. Szemunkbe sosem mondják, csak a hátunk mögött mondják a véleményeiket a szlovákok.Megjegyzések vannak, az olyan osztályokban ahol magyar és szlovák együtt tanul ott már feszültebb a helyzet, mert vannak akik már nem tűrtőztetik magukat a szlovákok kozul
2010. máj. 28. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlítsd össze, hogy mennyivel másabb a mindennapi együttélés és a politikai csatározás szintjén a kapcsolat...
2010. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Én a történelmi tényeknél kezdeném.

Bár Szlovákiának történelme...hát...abból szívesen vizsgáznék.Csak mert elfér az egész egy SMS-ben.


Komolyra fordítva a szót.Szerintem mindenképp a történelmi összefonódás az, amivel kezdeni kellene, hogy eljuss egyáltalán Szlovákiáig, mint külön álló országig.

Minden válasz a régmúltban leledzik!


De nem kis fába vágtad a fejszéd, amúgy is kényes téma.

Sok sikert!

2010. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem én válaszottam a témát.
2010. máj. 28. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj par poennal, mint pl "meg van szlovakia teljes tortenelme, elkuldjem sms-ben??" vagy kepekkel mint pl [link] vagy [link]
2010. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan ezzel a témával nehogy bajod legyen belőle.Abszolút függetlennek kell lenned.


Először írj a szlovák-magyar történelemről és ellentétekről.

Majd írd bele trianont

Végül elemezd a mai helyzetet.

2010. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A történelmi rész megvan, igyekszek független lenni. Csak a jelent kellene valahogy "függetlenül" kifejteni
2010. máj. 29. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!