Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek ez igy jó bemutató...

Szerintetek ez igy jó bemutató lenne?

Figyelt kérdés
Nemsokára kell egy bemutatót csinálni a suliba.Ketten vagyunk az osztálytársammal.Mivel két témát kell úgymond feldolgozni ezért arra gondoltunk, hogy felosztjuk magunk között. Egyik téma az enyém a másik az övé. Mivel 40 percet kell beszélni ezért 20 perc az enyém, 20 perc az övé. Igy nem lesz szerintetek unalmas? 20 percet én beszélek és aztán ő? Mert ha egyszer én beszélnék a témámról, egyszer ő, akkor egy nagy kavarodás lenne az egész.

2017. okt. 13. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben érdekes a téma, akkor nem lesz unalmas a 20-20 perc beszéd.

Néhány egyetemi előadás (2 órás) vagy szakmai előadás(akár 4-5 órás), sokszor 10 percnek tűnik, ha jó a tanár és érdekes a téma. :)

2017. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy két témát kell feldolgoznotok, még nem muszáj úgy felosztani a munkát egymás között, hogy egyikőtöké az egyik téma, a másiké meg a másik. Szerintem érdekesebb lenne úgy, ha mindkét témáról mindketten beszélnétek. Valahogy felváltva. Mondjuk kb. 5 perces menetekben. De persze attól is függ, hogy milyen témák. Lehet, hogy úgy is jó, ha az egyikőtök beszél 20 percig, a másik meg közben mutogat hozzá illusztrációkat, bejátszik hangfelvételeket, vagy ilyesmi. Mi a két téma?
2017. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!