Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy csináljak érdekes kiselőa...

Jazzmyn kérdése:

Hogy csináljak érdekes kiselőadást?

Figyelt kérdés
Azt a házi feladatot kaptuk hogy be kell mutatnunk egy animátort,forgatókönyvírót vagy valakit akinek köze van az animáció bármely szakaszához. Ez azért fontos mert meg kell tanulnunk nem csak megcsinálni de eladni is a munkánkat. Hirtelen semmi jó ötletem nincsen úgyhogy arra gondoltam írhatnátok olyan elemeket amitől vicces,érdekes és főleg emlékezetes marad az előadás.

2017. okt. 14. 18:28
 1/4 anonim válasza:
Rengeteg videó és kép.Kevés szöveg.
2017. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg lett nevezve, hogy konkrétan milyen animációról lehet kiselőadást készíteni? Ha ez egy egész osztálynak kiadott dolog, az animációnál sokan az animációs filmekre fognak gondolni. Te mondjuk lehetsz az, aki játék animációról ír, ez már alapból csavarna egy nagyot a dolgon.
2017. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A játék animációnál azt értem, hogy PC játék. Persze írhatsz androidos játékról is, de szerintem a PC-ben több lehetőséged van, és könnyebben találsz forrásanyagot hozzá.
2017. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetve azt nem mondtad, hogy milyen formában kell előadnod? Prezentáció? Vagy csak szövegírás?
2017. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!