Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rajzból kaptam házit vtudnátok...

Rajzból kaptam házit vtudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés
A feladat: nonfiguratív festmény készítése a színkontraszt, tónus bemutatásával. Valaki tudna mutatni egy képet hogy mit tudnék lefesteni mert nincs jó ötletem? Köszönöm a segítséget!

2017. okt. 17. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Templom előtt álljanak ilyen alakok, árnyékuk is legyen, esetleg legyen ott még egy-két fa árnyéka is; vagy sakktábla-szerű padló, és annak is lehet árnyéka, vagy nem tudom. Remélem, jól értelmezem a nonfiguratívat, inkább akkor ne is kimondottan négyzetrácsos legyen a sakktábla, hanem ilyen szétfolyó foltok, csak néhány ilyen pocsolya, paca. Amúgy én nem tudom ezeket a szakszavakat, de hátha segít valamit, amit leírtam. És ilyen csuklyásszerű fejükre húzott kabát lehetne, tehát rajta legyen a kapucniuk is, arcuk meg ne legyen, csak elég a sziluettjük, esetleg kicsit rásüthet a fény az arcukra, és akkor ott a kapucni szélénél, a vonalánál lenne egy fehér csík, hogy elválasztódjon az arca.
2017. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen ez jó ötlet köszönöm
2017. okt. 18. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!