Kell-e margó vagy sem?

Figyelt kérdés
Hali, olvasónaplót írok, holnapra kell beadni. Na es az a lényeg, hogy a piszkozat már kész, csak be kellene másolni füzetbe.. Sima kék színű A/4-es vonalasba írom. Na és ugye van a füzet szélén a vonal, tehát a margó.. Akkor a masik szélére rakjak margót? Vagy írjam a sor elejerol, és ne kezdjem beljebb? Segítsetek kérlek, emiatt nem bírom megcsinálni.. Betegen vagyok 2 hete, szóval tanárommal nemtudok beszélni. Öreg, nincs faceja, telefonja se. Osztálytársaim, haverjaim szerint nem kell az elejére margó, ők írták sor elejéről, nem kezdtek beljebb semmmit. Na de szeretnék biztosra menni, szóval gondoltam megkérdezem itt.:D
2017. okt. 25. 13:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen pls
2017. okt. 25. 16:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha húzol, akkor semmi gond nem lehet. 1 perces meló az egész, én a helyedben húznék.
2017. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!