Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SzophoklészAntigonéről kellene...

Festéktüsszentőhapci kérdése:

SzophoklészAntigonéről kellene fogalmazást irnom roviden a tartalmát meg cselekmény vázlatot es az a bibi hogy általában kiszoktam olvasni a kötelezőt de ez teljwsen kiment a fejemből. Szóval tudnátok nekem írni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 26. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fogsz érdemi választ kapni. Senki sem fog helyetted megírni egy fogalmazást. Sok munka lenne a semmiért.


Amúgy az egész 34 oldal.

Ha őszinte akarok lenni, kipróbáltam a nehéz nyelvezete miatt az értő olvasás nálam 1 perc/oldalra jön ki. Pedig én sem vagyok egy nagy könyvmoly. Havi 1 könyvre futja.

Szóval erre a 34 oldalra számodra simán elég 1-2 óra úgy, hogy az egészet megérted.

Ezután még egy 1-1,5 óra az, hogy megírod a fogalmazást.

Ergo ha most nekikezdel, akkor legrosszabb esetben 23:20-ra végzel is. S ez tényleg a legrosszabb eset.

Ha pedig nem holnapra kell, akkor mégjobb.


vagy: A netről összeollózod 1 óra alatt.


Hajrá!

2017. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
Nagyon jó hírem van. Itt a hétvége. Szóval van időd elolvasni. Micsoda szerencse nem?
2017. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
BASSZUS ez ki is ment a fejemből de jó hogy szólsz eskuszöm hülyen haltam volna meg ha nem mondod👏☝
2017. okt. 30. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:
17:23•
2017. okt. 30. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el rövidítve, akár a rövidített 1-2 mondatát is átfogalmazva beleírhatod a házidba. Plusz amire emlékszel óráról, plusz órai jegyzet, plusz lehet amit a tankönyv ír, esetleg szöveggyűjteményből részletek, egyes kiemelt jelenetek elolvasása.
2017. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 acelsziv ***** válasza:

Látod öcsém, mekkora szerencséd van, hogy erre jártam. :D

Elolvastad legalább?

2017. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!