Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Üdv! Valaki, akinek megvan...

Toxikusbosszuállo kérdése:

Üdv! Valaki, akinek megvan esetleg régebbről a "Heltai Jenő - A néma Levente" című olvasmány olvasónaplója, el tudná küldeni nekem privátban?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék érte, és persze nem másolnám, hanem átírnám saját szavakkal az egészet, de ez már nem lényeg.

-Dráma cselekményvázlata

-Szereplők sorsa

-Helyszínek leírása

-Két főhős jellemzése (15-15 mondat)

-Fogalmazás dráma alapján.

Ezeket a pontokat kellene megírnom saját szavaimmal.

Ha valaki tudna segíteni, kérem csak privátba válaszoljon, ha kell utalok cserébe, köszönöm!



2017. szept. 13. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A könyvtárban megtalálod, olvasd el és le tudod írni saját szavaiddal!
2017. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben az első feladatot megcsináltam, de még mindig sok a többi és időm alig van rá. De azért köszi. Legalább ha leírná valaki a "Szereplők Sorsát" meg a "Helyszinek leírását" akkor talán be tudom fejezni holnapra. Köszönöm!
2017. szept. 13. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tegnap adták fel, az már a te bajod hogy lusta voltál eddig megcsinálni. Az bűncselekmény ha más szellemi termékét használod fel.
2017. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne nevettes! :))
2017. szept. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!